sobota 15. srpna 2015

Itálie 2015 - den první, sobota, den příjezdu

     Garda byla určena cílem pro letošní dovolenou už někdy před Vánocemi. Vybrali jsme na booking.com přiměřené ubytování, zarezervovali a čekali, až přijde léto.
Kdokoli, před kým jsme se o naší prázdninové destinaci zmínili, nešetřil chválou. Tak doufáme, že i my budeme patřičně nadšení.
     O jezeru se lze něco dozvědět na mnoha místech, třeba zde, tak sem nebudeme nic opisovat, každý nechť se po informacích popídí podle svého času a libosti.

     Paní Chiara, která to v naší "ubikaci" tak nějak řídí, se bůhvíjak k zaslání informací neměla, museli jsme ji urgovat a ani potom to nebylo nic moc. Na cestu jsme vyrazili o půl osmé ráno a doufali, že stihneme dorazit do 16.30, abychom nemuseli projednávat další mimořádnosti ohledně příjezdu po žádoucím časovém limitu a tak.


     No... nepodařilo se. Nakonec jsme cestovali dvanáct hodin a asi tak vytvořili rodinný rekord v kategorii očekávaný vs. uskutečněný čas příjezdu. Proč tomu tak bylo dokumentuje alespoň trochu tento snímek. A to už vlastně sjíždíme k jezeru. Tyhle zácpy na místní silničce měly oproti těm na dálnici tu výhodu, že se nemuselo tak prudce dobržďovat a člověk si pak mohl vylézt udělat fotku :-)


      Nevadí, hlavně že jsme tu. První výhledy jsou opravdu krásné - kontrast jezerní hladiny a skalnatých kopců je bez debaty romantika jak řemen. Předpověď říká, že toto je ilustrace pro celý týden. Kapky deště se ještě třpytí na okně, ale sluníčko už opět svítí.


      Jezero jsme z poloviny pracně objeli, "cascinu" šťastně a poměrně rychle nalezli, a tak můžeme udělat první foto z okna.


   Byteček je hezký, slušně zařízený a protože už to udělali jiní, nefotíme. Prohlídku možno vykonat zde a třeba se nějaké "provozní" foto z interiéru objeví v rámci reportáže i tady.

   No tak to jen tak na úvod. Zatím fajn a jdem se na to vyspat :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat