sobota 22. února 2014

Absolventský ples nučické školy

Už asi čtvrtým rokem se u nás koná absolventský ples žáků ZŠ. Přijde nám to trochu divné, ale nakonec proč ne? Takže zakoupíme sako, poskytnu jedny ze svých užších a delších :-) kalhot, poskytnu radu a pokud to nestačí tak i výpomoc...

... a jsme všichni v gala. A tak nám Péťa může udlat jedno slavnostní, tak říkajíc kostýmové foto a můžeme vyrazit.
Máme tady v Nučicích nově rekonstruovaný „Lidový dům“, a tak se nemusíme jako předešlí absolventi plahočit na Dobříč, ale máme to hezky skoro za rohem.
Vojtův výraz očividně odrážel radostné očekávání :-D
A důstojný výraz mají nasazen i ostatní mladí mužové.
A to už máme slavnostní nástup. Připadají mi pořád jako malé děti, ani do tanečních ještě nechodili, ale za dospělé už se dokážou převlíct docela účinně. Zejména některé dívenky až vyrážejí dech.

A pan třídní už dekoruje.
Vypadá to pak nějak takhle :-)
No a pak následovalo taneční sólo děvčat s třídním. Aby to nepřišlo některé líto, tak tady žádná fotka nebude. Zato tu máme opodál křepčící chlapecké křoví.
No a v dalším ze zlatých hřebů programu měl Vojta jednu z hlavních rolí.
No a pro rodinnou kroniku teď přijde to nejdůležitější. Ponechám bez komentáře. Neodpustím si ovšem poznamenat, že maminka neskrývala své nadšení a Vojta znechucení. Výběr záběrů byl proveden s úmyslem zvolit ty snímky, kde je to nejméně patrné :-)

A tak tedy dopřejeme Vojtovi na závěr něco na spravení chuti i nálady a taky na doplnění sil. Je totiž třeba přiznat, že to byl opravdu náročný večer :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat