sobota 10. srpna 2013

Proč do Polska?

Po několika letech koketování s myšlenkou navštívit polské pobřěží Baltu jsme se letos konečně dokopali k akci. U moře jsme nebyli už 4 roky, já byl u Baltu naposledy přesně před 30 lety a zbytek rodinky ještě nikdy. Doufám, že pobřeží lemované po celé délce pláží se světlounkým pískem, trávou a borovým lesem se mi bude líbit stejně jako před těmi mnoha lety a rodince jakbysmet.
Náš cíl - Pobierowo, kousek od hranic Polska s Německem, prostě je to tady:


Zvětšit mapu

Trasa, která nás čekala, nebyla žádná bůhvíjaka dálka a převážně po německých dálnicích by se ji mělo podařit absolvovat celkem hladce a bez problémů. Kdo si chce prohlédnout detaily trasy, nechť si klikne dále (kdo neví - musí se na to „Zvětšit mapu“ :-)).

Zvětšit mapu

V nabídce ubytování jsme si hledali to, co nám nejlépe vyhovuje - menší apartmán pro naši rodinku 2 + 2 + pes, s trochou soukromí, vlastní sociálkou a kuchyňkou. Nakonec to „vyhrálo“ zařízení „U Dzika“.
Takže víme kam, víme snad i proč, víme, že máme kde bydlet, tak už zbývá jen sbalit a vyrazit. Teda vlastně v úterý nechat vyměnit spojku a zadní náboje u auta a v sobotu vyrazit :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat